Pont Des Generations ‚d Avignon 27.06.2017

Pont Des Generations 'd Avignon Ola Jeleń

Avignon – 90 000 tysięczne miasto na południu Francji, tymczasowa siedziba papieży, we władaniu Watykanu od 1309 do 1791 roku jest kolejnym miejscem na szlaku turniejów Tennis Europe Junior Tour.
Na magicznych kortach Prowansji odbywa się turniej najwyższej
kategorii Grande 1.
W Avignonie zameldowały się czołowe zawodniczki Touru oraz czołówka zawodniczek z Francji. Turniej ten był też obowiązkową pozycją w kalendarzu Aleksandry Jeleń zawodniczka WKT Mera
została rozstawiona z numerem 4 i zagrała fantastyczny turniej pokonując całą plejadę francuskich zawodniczek. Została zatrzymana dopiero w półfinale przez późniejszą zwyciężczynię turnieju.
W turnieju deblowym Ola wraz z Carole Monnet była rozstawiona z numerem 1 i jak przystało na faworytki bez większych problemów dotarły do finału. W finale po dobrym początku meczu (prowadzenie 4:0 w pierwszym secie) coś się zacięło i niestety po dramatycznej walce polka i francuska przegrały finałowy mecz.
To był bardzo udany turniej, który otworzył Oli drogę do turnieju Masters Tennis Europe Junior Tour.

Pont Des Generations 'd Avignon Ola Jeleń Pont Des Generations 'd Avignon Ola Jeleń Pont Des Generations 'd Avignon Ola Jeleń

Pont Des Generations 'd Avignon Ola Jeleń Pont Des Generations 'd Avignon Ola Jeleń Pont Des Generations 'd Avignon Ola Jelen