Turnieje Oli

ITF PRO 15K Oslo 21.10.2019
ITF PRO 15K Sozopol 30.09.2019
ITF PRO 15K Antalya 23.09.2019
OTK Seniorów turniej rankingowy Kozerki 31.08.2019 Singiel zwycięstwo
OTK Seniorów turniej rankingowy Sobota 24.08.2019
ITF Grade 3 Sobota Powiat Poznański 7.08.2019 Zwycięstwo Debla
ITF PRO 25K Kozerki Open 29.07.2019
ITF PRO 25K Śląskie Open 22.07.2019
Mistrzostwa Polski seniorów 16.07.2019 Finał gry mieszanej
ITF Grade A Junior Championships Wimbledon 06.07.2019
ITF Grade 1 Roehampton 30.06.2019
ITF Grade 1 Nottingham 24.6.2019
ITF Grade 2 Bytom 12.06.2019
ITF PRO 60K Bella Cup Toruń 03.06.2019
ITF Grade 1 U-18 Charleroi-Marcinelle 27.05.2019
ITF Grade 3 U-18 Tallinn 20.05.2019
ITF Grade 2 U-18 Tribuswinkel 14.05.2019 Finał Debla
ITF Grade 3 U-18 Arad 6.05.2019
ITF Grade 2 U-18 Piestany 23.04.2019 Singiel półfinał
ITF Grade 2 U-18 Florence 17.04.2019
OTK Senior Polish ranking tournament Chorzów 13.04.2019 Singiel zwyciestwo !!!
ITF Grade 2 U-18 Cap d’Ail 8.04.2019
ITF Grade 1 U-18 Villena 26.03.2019
OTK Senior Polish ranking tournament  Kozerki 17.03.2019
ITF Grade 1 U-18 Mediterranée Avenir Casablanca 4.03.2019
ITF Grade 4 U-18 Junior Mehdi Bouras Algier 26.02.2019
ITF Grade 2 U-18 Sviatopetrivske Village 21.01.2019
ITF Grade 1 U-18 Prague West 14.01.2019
ITF Grade 2 U-18 Bratislava 7.01.2019
ITF Grade 4 U-18 Junior Zagreb Cup 27.11.2018
ITF Grade 2 U-18 Marshall Open in Honour of Anna Smashnova 19.11.2018
ITF Grade 2 U-18 HAP International Junior Tournament 12.11.2018
ITF Grade 3 U-18 Matan Gafniel Raanana Open 29.10.2018; Singiel zwycięstwo !!!-> czytaj więcej
ITF Grade 5 U-18 Tel-Aviv Open 22.10.2018; Debel finał.
ITF Grade 3 U-18 4th Torneo Internazionale Junior Citta’ Di Palermo 11.09.2018
ITF Grade 2 U-18 20th Serbia Junior Open Novi Sad 03.09.2018
ITF Grade 2 U-18 ITF International 28.08.2018
ITF Grade 3 U-18 MTA Cup Kijów 13.08.2018
ITF Grade 4 U-18 Copernicus Bowl 08.08.2018
ITF Grade 2 U-18 Fromm Swiss Junior Trophy 01.08.2018; Debel finał.
ITF Grade 4 U-18 Tallink Cup 2016 03.07.2018; Singiel finał, Debel zwycięstwo -> czytaj więcej
ITF Grade 3 U-18 Babolat Cup Kijów 25.06.2018; Debel finał.
ITF Grade 2 U-18 Puchar Śląska 13.06.2018.
ITF Grade 4 U-18 Estonian Junior Open 21.05.2018; Debel finał.
ITF Grade 4 U-18 Ventspils Łotwa 14.05.2018; Singiel zwycięstwo !!!, Debel zwycięstwo !!! -> czytaj więcej
ITF Grade 1 U-18 Casablanca Marocco 07.05.2018.
ITF Grade 4 U-18 Beer Sheva 09.04.2018; Singiel półfinał, Debel finał -> czytaj więcej

ITF Grade 4 U-18 Bat Yam 02.04.2018.
ITF Grade 5 U-18 Angie Cup 20.02.2018; Singiel finał -> czytaj więcej
ITF Grade 4 U-18 Magnolia Cup 2018 23.01.2018.
ITF Grade 5 U-18 Warsaw Cup 17.01.2018.
ITF Grade 5 U-18 Junior Open Ramat Hasharon 28.11.2017; Singiel półfinał -> czytaj więcej
PZT U-18 OTK Warta Poznań 10.11.2017; Singiel zwycięstwo; Debel finał -> czytaj więcej
ITF Grade 5 U-18 Tel Aviv Junior ITF Open 30.10.2017; Singiel ćwierćfinał !
TE U-16 2017 Tennis Europe Junior Masters Reggio 6.10.2017 -> czytaj więcej
ITF Grade 5 U-18 Santa Marina Junior Cup Sozopol 26.09.2017; Singiel ćwierćfinał !
TE Grade 1 U-16 Bohdan Tomaszewski CUP Warszawa 05.09.2017; Singiel ćwierćfinał !
ITF Grade 5 U-18 Charlie Berszakiewicz Memorial Kraków 16.08.2017.
ITF Grade 5 U-18 Grand Prix W. Fibak Poznań 02.08.2017.
TE Grade 3 U-16 Empire Cup Trnava U16 2017 25.07.2017.
TE Grade 1 U-16 Pont Des Generations Avignon 04.07.2017; Singiel półfinał; Debel finał -> czytaj więcej
TE Grade 1 U-16 53° Toreneo Avvenire Milano 20.06.2017.
TE Grade 1 U-16 4° Torneo Int. U-16 Citta di Biella 06.06.2017; Singiel ćwierćfinał !
TE Grade 3 U-16 Radom Cup 30.05.2017; Singiel zwycięstwo; Debel zwycięstwo -> czytaj więcej
TE Grade 1 U-16 XV Torneig Joan Mir Torello 16.05.2017; Singiel półfinał -> czytaj więcej 
TE Grade 2 U-16 ZLTC Cup 02.05.2017 Bratysława; Singiel ćwierćfinał !
TE Grade 3 U-16 Kvarner Junior Open 2017 Rijeka 11.04.2017; Singiel ćwierćfinał !
TE Grade 2 U-16 16th Realsport Open 2017 Milowice 14.03.2017.
PZT U-18 OTK POZ Bruk Sobota 10.03.2017; Singiel ćwierćfinał !
PZT U-16 OTK Chemik Puławy 24.02.2017; Singiel zwycięstwo !
PZT U-16 SS Warszawa 17.02.2017; Singiel ćwierćfinał !
PZT U-18 OTK POZ Bruk Sobot 27.01.2017; Singiel zwycięstwo !
PZT U-18 Mistrzostwa Województwa Warszawa 14.01.2017; Singiel zwycięstwo !
PZT U-18 Mistrzostwa Polski Bydgoszcz 09.01.2017.
PZT U-16 Mistrzostwa Polski Pabianice 02.01.2017.